C-067 FFP1

 
 
 

C-067 FFP1

Výrobca:MFA
Kód produktu:245
Vaša cena: Zistiť cenu
Dodacia lehota
Dodacia lehota: na objednávku

OD KONKURENTOV SA LÍŠIA TENKOU A PEVNOU KONŠTRUKCIOU

Tieto respirátory sú navrhnuté pre optimálny komfort, pohodlie a optimálne priliehanie. Tenký a pevný plášť, ktorý sa zaručene nerozpadne, prináša používateľovi maximálny komfort a súčasne dokáže filtrovať viac nebezpečných látok, než vyžaduje norma EN. Diskrétne upevnené nosové drôty sú zárukou optimálnejšieho použitia. Dizajn dutiny a mäkký vnútorný povrch sú zárukou vyššieho komfortu, vďaka ktorému si na respirátor používatelia ľahšie zvyknú. Dá sa jednoducho zložiť na účely uskladnenia a opakovaného použitia. Individuálne balenie v záujme pohodlného a čistého skladovania pred použitím. Nosová svorka – dokáže sa prispôsobiť väčšine tvarov a rozmerov tváre. Jednoduchosť použitia – ľahký dizajn z jedného kusu materiálu a s jednoduchým nasadzovaním. Neobmedzený výhľad – vďaka nízkemu profilu je respirátor možné nosiť s okuliarmi alebo ochranou zraku.

Vymedzenia

NR: Bez možnosti opakovaného použitia (určené na použitie len počas jednej pracovnej zmeny)

D: Spĺňa požiadavky na odolnosť voči zanášaniu

Certifikáty

ce EN 149:2001+Al:2009 NR D

ISO 9001:2008 Systém manažmentu kvality

ISO 13485: 2003 Systém manažmentu kvality pre výrobu lekárskych pomôcok

 

Špeciálne umiestnená nosová svorka nepredstavuje žiadne riziko prasknutia, dislokácie ani ublíženia na zdraví. Aj pri opakovanom používaní si zachováva svoje vlastnosti.

Špeciálna vrstva tepelného spoja je zárukou pevnosti konštrukcie telesa respirátora, ktoré je odolné voči deformácii, problémom spájajúcim sa s potením a možnosťou rozpadu.

Rovnováha medzi flexibilitou a tlakom dodávaných tkaných hlavových pásov je zárukou vyššieho komfortu. Tieto pásy taktiež nestrácajú pružnosť a tlak v pracovnom prostredí s vysokou a nízkou teplotou.

Súprava vytvorená vo vnútornom mechanizme vydychovacieho ventilu zabraňuje potenciálnym problémom v dôsledku hromadenia vlhkosti a prachu. Funguje mimoriadne efektívne vďaka svojej oválnej konštrukcii a tesniacemu uhlu. Poskytuje príjemný pocit chladu a komfortu.

Respirátor je vhodný na použitie s inými prostriedkami osobnej ochrany, ako sú helmy, ochranné okuliare a pomôcky na ochranu sluchu.