helma

 
 
 

ochranná helma

Výrobca:STEBERG
Kód produktu:960
Vaša cena: Zistiť cenu

casco_antidistur_4b31f0630b0bd.jpg NIDEC CSC10 je vyrobená zo špeciálneho HRP polyetylénu, ktorý sa používa v súťaži spolu s hybridnou zmesou, ktorá dodáva prilbe mimoriadnu odolnosť proti nárazom a koróznym látkam. Tiež poskytuje balistickú odolnosť proti nárazom výhonkov peliet - kalibru 12/70 - z brokovnice len 5 metrov. Prilba NIDEC má certifikát CE pre Európu podľa zákona 93/68 / EHS. Môže sa predávať v ktoromkoľvek členskom štáte Európskej únie.
 

Prilba CSC10 je výsledkom zlepšovania a rozvoja za posledných 10 rokov, pričom je v súčasnosti najlepšou nepokojnou prilbou s vynikajúcim pomerom kvality a ceny. NIDEC CSC10 má skvelé detaily a výhody pre každodenného používateľa, ktorý nám pomohol pri jeho vývoji. Cieľom je poskytnúť policajtovi maximálnu úroveň komfortu a bezpečnosti bez toho, aby zanedbával nákladový faktor, aby mohli správne orgány a orgány činné v trestnom konaní získať ich pre svoje tímy bez problému obrovskej investície.
 
csc10-5.jpg Prilba CSC10 je čierna matná farba, aby nevytvárala odrazy ani iskry. Okrem toho prichádza so špeciálnou úpravou, ktorá poskytuje väčšiu odolnosť proti prilbe, proti nárazom, poškriabaniu a korozívnym činidlám.

Na každej strane nepriateľskej prilby NIDEC CSC10 sú na úrovni uší dva otvory, ktoré umožňujú komunikáciu medzi policajtmi. Tieto otvory obsahujú jednosmerné membránové filtre, ktoré zabraňujú prieniku tekutín do prilby zvonka, ale bez straty schopnosti počúvania.

Čelný štít prilby pre CSN10 je vyrobený z polykarbonátu HP. HP je vysoko odolný a flexibilný polykarbonát, ktorý sa používa pri výrobe od okuliarov po ochranné štíty. Prilba CSC10 má štítok s hrúbkou 4 mm, ktorý zaručuje odolnosť voči nárazom na tvár dôstojníka. Veľkou výhodou tohto špeciálneho polykarbonátu je to, že má minimálne zhoršenie videnia, takže ten, kto nosí helmu dlhú hodinu, sa nepoškodí alebo skončí bolesťou hlavy, ako sa to deje s plastickými štítmi na tvár.
  
Čelný štít, ako vidíte na obrázkoch, je príliš veľký. To má za následok, že použitie plynovej masky je pre užívateľa dostatočne komfortné.

Čelný štít má 4 otvorené body. Pomocou mechanického systému môže byť ochranný štít na ochrannej prilbe CSC10 csc10-8.jpg otvorený v troch rôznych polohách plus vertikálna pevná poloha.

Čelný štít je priehľadný pri ošetrení bez hmly. Môžete ho zmeniť pre voliteľný VIS10 (nie je súčasťou dodávky). VIS10 je tmavý ochranný štít pre lepšiu ochranu pred slnkom.

V hornej časti čelného krytu je upevnená mäkká guma s úplnou ochranou voči UV žiareniu a korozívnym látkam. Zabraňuje vniknutiu tekutín dovnútra prilby, alebo čo je horšie smerom k tvári a očami používateľa.
V zadnej časti helmy NIDEC CSC10 sa nachádza ochranná špička. Jedná sa o 3 ohňovzdorné kusy navzájom prepojené pomocou vojenskej špecifikácie Velcro. Chráni policajného dôstojníka pred dopadmi v tejto kritickej zóne a určite aj vstupom kvapalín. Tieto kusy sú vyrobené v 1 cm špeciálnej výplňovej peny EVA. Je to pena s vysokou hustotou, ktorá chráni pred nárazmi a protipožiarnou textíliou na ochranu pred požiarom. Tento systém je úplne zasúvateľný vo vnútri helmy. Stupeň B1 protipožiarna ochrana krku podľa normy GB / T 17591-2006, FLAME RETARDANT FABRICS

 Vnútorná nepokojná prilba NIDEC má úplne nastaviteľný systém, ktorý ju premení na viacnásobnú veľkosť, pretože hlavný pružinový krúžok prilby je nastaviteľný pomocou suchého zipsu. Celý systém zavesenia sa vykonáva pomocou popruhov z nylonu 1000 a okrem hlavného krúžku, všetky vnútorné závesné postroje ostávajú mimo hlavu užívateľa, aby ponúkali najlepšiu ochranu v prípade veľkého nárazu, čo minimalizuje šok hlavy. Má úplne čalúnený interiér s hypoalergénnymi vláknami a špeciálnou liečbou proti baktériám. Umožňuje jednoduchú čistotu a údržbu.
  
Prilba CSC10 má uzatvárací systém XMAX. Je to rovnaké, ako sa používa v závodných prilbách F1, a obsahuje ergonomickú ochranu brady bez spevov alebo ostrých okrajov. Vo vnútri helmy je označenie pre identifikáciu používateľa s menom a číselným priestorom.

V zadnej časti prilby CSC10 je zavesený krúžok, ktorý dovoľuje (pomocou háku LLA25, ktorý je súčasťou prilby) zavesiť bezpečnostný pás, aby ste nechali ruky voľné, keď nemáte na sebe pomocou helmy.

Navyše v dolnej časti prilby je oceľový odznak, ktorý overuje prilbu ako NIDEC ORIGINALLY MADE. S oceľovým odznakom vo svojej prilbe, uistite sa, že ide o originálnu helmu NIDEC CSC10 pre prilbu. Neakceptujte imitácie.
  


• Exkluzívny model Nidec Professional Equipment. Neakceptujte imitácie.
∙ CE Certified.
∙ Ponožka odolná proti spoločnému nárazu počas nepokojov, násilných štrajkov atď.
∙ Ballist